kupcochcesz.pl Miejsce na Twoją reklamę
 
skontaktuj się z Nami KupCoChcesz

Dołącz do Nas

Zmiękczacz wody - Ultra cichy domowy system filtracji z kompaktowym sterowaniem czasowym.

SPRZEDAMDodaj do ulubionych
Cena: 369,00 369.00
Kontakt Łukasz
Telefon: 73..........pokaż

Opis

Zmiękczacz wody - Ultra cichy domowy system filtracji z kompaktowym sterowaniem czasowym.Opis produktu: Wydajny, niezaw

Zmiękczacz wody - Ultra cichy domowy system filtracji z kompaktowym sterowaniem czasowym.

Opis produktu:

Wydajny, niezawodny i wytrzymały: Wysokiej jakości zmiękczacz wody usuwa wszelkie osady wapnia w twoim domu.

W2B200 został zaprojektowany do kompatybilności z większością niemieckich systemów grzewczych, w tym kotłów dwufunkcyjnych i musi być podłączony do rury zimnej wody. W2B200 nie wpływa na ciśnienie wody . Wbudowany zawór mieszający umożliwia regulację twardości wody . Standardowe przyłącza wody 22 mm Złącza (dostępne z Water2Buy) są wymienne z 15 mm i 28 mm.

Dodatkowe elementy instalacji: Węże łączące, przewody przelewowe i kanalizacyjne z mocowaniami i 90 kolankami do systemu rur. Dostępne tutaj: //www.amazon.de/dp/B008CD00NO.

Kamień wapienny niszczy urządzenia gospodarstwa domowego, ogrzewanie, a nawet ubrania. Będziesz zaskoczony, gdy poczujesz miękką wodę W2B200! Miękka woda może być używana w dowolnym miejscu w domu. Jeśli martwisz się obecnością sodu w wodzie, zainstaluj kran przed portem zmiękczającym - jest to kwestia osobistych preferencji. Tysiące klientów pije zmiękczoną wodę. Jony sodu nie są takie same jak sól, proces zmiękczania nie dodaje "soli" do wody. Pół litra zmiękczonej wody zawiera mniej sodu niż kromka chleba.

Wielkość urządzenia wynosi B: 230 mm XT: 440 mm XH: 640 mm i dodatkowo wymaga około 150 mm miejsca z tyłu dla węży łączących. Jeśli to możliwe, pozostaw miejsce na górze, aby zdjąć pokrywkę.

  • ★★★★★ -> Wydajny, niezawodny i solidny: Wysokowydajny środek zmiękczający wodę usuwa 100% kamienia kotłowego w domu. ► Water2Buy ™ jest dumnym projektantem W2B200 dla twardych obszarów wodnych, idealną kombinacją skali, wydajności i oszczędności. ► Super-cichy automatyczny środek do zmiękczania mieści się dokładnie pod zlewem i zapewnia Tobie i Twojej rodzinie miękką wodę przez całą dobę za ułamek zwykłego kosztu.
  • ★★★★★ Pakiet zawiera: W2B200 z wbudowanym wolnym zaworem przełączającym (o wartości 50 Euro), złączem 22 mm i zasilaczem. ► Wymagane są dodatkowe części (nie wchodzą w skład zestawu): Podłączanie węży, przewodów przelewowych i kanalizacyjnych. ► Dostępne na Amazon, poszukaj produktu B008CD00NO.
  • ★★★★★ "Water Filtering Made Easy" to motto Water2Buy ™. Najnowszy przewodnik po instalacji zawiera łatwe do wykonania diagramy, które zawierają prosty przewodnik krok po kroku. ► Oczywiście stoimy za Tobą z naszym znanym na całym świecie serwisem klienta, jeśli potrzebujesz pomocy ✶ Oceny na Amazon ponad 95%! ✶ ZOBACZ film wideo z demo instalacji na YouTube: https://youtu.be/MCs5m8Fwkk8.
  • ★★★★★ Dla 1-4 osób domowych ► Zakres twardości do 400 ppm ► Zapewnia średnio 1250 litrów miękkiej wody dziennie. ► Szeroka, łatwa w napełnianiu przystawka jest przeznaczona do wszystkich soli zmiękczających i jest usuwalna, aby umożliwić użycie kostek soli, kryształów lub tabletek. ► Pod względem wydajności W2B200 jest przeznaczony do używania soli tylko podczas regeneracji.
  • ★★★★★ Cichego czyszczenia trwa około 30 minut i rozpoczyna się automatycznie, gdy używana jest określona ilość wody. Jest tak sprytny, że przesuwa sprzątanie do godziny trzeciej w nocy, kiedy śpisz! Mniej wydajne zmiękczacze wody zużywają codziennie sól. ► Opinie klientów wskazują średnie zużycie soli 25 kg na 5-6 tygodni. 

Zestaw zawiera:

Zmiękczacz wody - Ultra cichy domowy system filtracji z kompaktowym sterowaniem czasowym.

Produkt powystawowy.
Brak instrukcji.

Informacje dodatkowe

Kod producenta 23569
Producent KupCoChcesz

Lokalizacja


Kalisz, 63-520

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1757
Wyświetlony: 2844
Dodane: N-11-2021 00:00:00
Wygasa: Wt-12-2030 00:00:00
W kategoriach: Dom i ogród

Komentarze

Inne ogłoszenia sprzedawcy