kupcochcesz.pl Miejsce na Twoją reklamę
 
skontaktuj się z Nami KupCoChcesz

Dołącz do Nas

Klawiatura iClever IC-BK10 Bluetooth 5.1 iOS Windows QWERTY

SPRZEDAMDodaj do ulubionych
Cena: 39,00 39.00
Telefon: 73..........pokaż

Opis

Klawiatura bezprzewodowa iClever IC-BK10 Bluetooth 5.1 iOS Windows QWERTY. Ergonomiczna konstrukcja i znakomity wygląd.

Klawiatura bezprzewodowa iClever IC-BK10 Bluetooth 5.1 iOS Windows QWERTY.

Ergonomiczna konstrukcja i znakomity wygląd.
Klawiatura Bluetooth iClever wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i ABS, zawiera nóżki, które utrzymują ją na optymalnym nachyleniu, co zapobiega zranieniu nadgarstka podczas długich sesji pisania. Elegancki czarny kolor nadaje mu wyrafinowanego i atrakcyjnego wyglądu. Nasadka klawiszy ma matowe wykończenie i jest odporna na zalanie, co pomaga chronić klawiaturę przed zatłuszczeniem i nagłymi przypadkami kawy.

Stabilne połączenie Bluetooth 5.1 i połączenie z wieloma urządzeniami.
Dzięki parowaniu z maksymalnie 3 urządzeniami i płynnemu przełączaniu się między nimi dzięki wbudowanej technologii Bluetooth 5.1 ta klawiatura zapewni porządek na biurku. Automatycznie rozpoznaje system Twojego urządzenia i automatycznie łączy poprzednio podłączone urządzenia podczas następnej sesji pisania, co czyni go idealnym wyborem dla iPada, iPhone'a, iMaca, MacBooka, laptopów i komputerów PC, tabletów, smartfonów, Windows, iOS, Mac OS, Android.

Akumulator i technologia przyjazna dla środowiska.
Klawiatura jest wyposażona w akumulator o długim czasie działania, który zapewnia do 90 godzin ciągłego pisania na jednym ładowaniu. Posiada funkcję oszczędzania energii, aby chronić środowisko i zmniejszyć niepotrzebne zużycie energii, po 30 minutach bezczynności klawiatura automatycznie się wyłącza.

Responsywne, niskoprofilowe klawisze.
Zrób sobie przerwę od typografii. Klawiatura bezprzewodowa ma smukłą konstrukcję i satysfakcjonująco reagujące przełączniki nożycowe do szybkiego i wydajnego pisania, dzięki czemu nie przegapisz ani jednego listu podczas godzinnego pisania e-maili lub blogów. Niskoprofilowe klawisze są niezwykle dotykowe i mają wystarczający skok między klawiszami, zapewniając palcom nowy poziom komfortu. Tył jest wyposażony w odporne na wstrząsy i antypoślizgowe podkładki, które zapewniają doskonałe wrażenia podczas pisania.

Pełnowymiarowa, ultracienka klawiatura.
Bezprzewodowa klawiatura iClever ma pełnowymiarową konstrukcję i zawiera klawiaturę numeryczną, która sprawia, że pisanie jest łatwiejsze i wygodniejsze niż inne klawiatury. Jego konstrukcja to branżowy standard, który zawiera skróty klawiszowe, takie jak wyciszenie, odtwarzanie/wstrzymywanie, przewijanie do przodu i do tyłu, zwiększanie i zmniejszanie głośności, co pomaga zwiększyć przepływ pracy i produktywność. Smukła konstrukcja klawiatury bezprzewodowej (35 cm x 12 cm x 3 mm) zapewnia łatwe przechowywanie w plecaku lub kieszeni laptopa.

Specyfikacja:

Marka: iClever.
Model: IC-BK10.
Łączność: Bluetooth.
Kolor: biały.
Produkt używany.
Bez instrukcji obsługi.

Zestaw zawiera:

1 x Klawiatura bezprzewodowa iClever IC-BK10 Bluetooth 5.1 iOS Windows QWERTY.

Produkt używany.
Towar sprawdzony i przetestowany, w pełni sprawny, praktycznie jak nowy.
Brak opakowania.
Brak instrukcji.

Informacje dodatkowe

Kod producenta iClever-IC-BK10
Producent iClever

Lokalizacja


Kalisz

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 8449
Wyświetlony: 6105
Dodane: N-03-2023 00:00:00
Wygasa: Pn-03-2024 01:37:13
W kategoriach: Komputery

Komentarze

Inne ogłoszenia sprzedawcy