Jak bezpiecznie kupować? Jesteśmy serwisem ogłoszeniowym dlatego polecamy opcję odbioru osobistego. Zobacz na własne oczy co chcesz kupić.
Zawsze spotykaj się w miejscu publicznym. Pamiętaj że nie znasz osoby z którą masz się spotkać
Spotkanie pozwala na sprawdzenie przedmiotu przed dokonaniem transakcji. Sprawdź czy przedmiot zgadza się z opisem.
Podawaj tylko niezbędne informacje. Najlepiej nie podawać nikomu swojego nazwiska, adresu i innych informacji, które nie są potrzebne do umówienia spotkania.
Proponujemy kontaktować się wyłącznie przez naszą stronę, nie odpowiadaj na email.

Jak być dobrym sprzedawcą?

Dobre i ładne zdjęcia to gwarancja doskonałego wyglądu Twojej oferty. Zadbaj o to aby ukazywały to co klient chce zobaczyć najbardziej.
Pamiętaj też, że im więcej zdjęć tym precyzyjniej możesz pokazać przedmiot który chcesz sprzedać.
Nie wstawiaj zdjęć z internetu, możesz w ten sposób zmylić kupującego co prowadzi do spięć pomiędzy sprzedającym a kupującym.
Zwracaj uwagę na ceny, dbaj o to aby nie były za wysokie. 
Czysty i przejrzysty opis to zaraz obok zdjęć najlepszy sposób aby pokazać swoje ogłoszenie z jak najlepszej strony.
Bądź aktywnym użytkownikiem, szybko dowiesz się o potencjalnym kliencie! Zostań w kontakcie z użytkownikami, dzięki temu nie przegapisz żadnego klienta.

Jak szukać pracy?

Pamiętaj, że pracodawca nie ma prawa wymagać wpłaty na poczet zatrudnienia pracownika, nie daj się oszukać.
Do wstępnej rekrutacji nie są wymagane wszystkie dane osobowe, nigdy nie wysyłaj skanu żadnych dokumentów przed samą rekrutacją.
Dane osobowe są niezwykle cenne, chroń je. Pamiętaj aby nie wysyłać swoich danych osobowych takich jak PESEL, dokładny adres zamieszkania, numer dowodu osobistego czy dane z prawa jazdy.
Unikaj ofert pracy w charakterze sprzedawcy przy użyciu prywatnych kont na portalach aukcyjnych lub ogłoszeniowych.

Czy zostałeś oszukany?

Jesteśmy serwisem aukcyjnym, tak więc wszystkie transakcje są rozstrzygane pomiędzy użytkownikami, jednak jeśli jesteś ofiarą oszusta spróbujemy Ci pomóc.
Najważniejszym krokiem jest zgłoszenie się do Urzędu Ochrony Konsumenta, otrzymasz tam poradę co powinieneś zrobić, a jeżeli sprawa jest pilna możesz zgłosić to pod numerem telefonu 800 889 866. 
Pamiętaj aby pomimo zgłoszenia sprawy do UOKiK zgłosić ją też na policję. Odwiedź pobliski posterunek policji i opowiedz o sprawie, nabierze ona odpowiedniego biegu.

Pamiętaj także o możliwości kontaktu z nami, postaramy się pomóc Ci w każdej sprawie.
Napisz: http://testowajoomla.bolo.mielec.pl/index.php/accordion

Zupełnie nowy portal aukcyjny dzięki któremu za darmo sprzedasz niepotrzebne Ci rzeczy, bądź kupisz to czego szukasz. Znajdziesz tutaj przedmioty z wielu kategorii moda, motoryzacja, meble, dla dzieci, elektronika, dom i ogród, hooby, modelarstwo, telefony i akcesoria, rowery.