Wybierz swój język

Feiyu-Tech Vimble – gimbal statyw, 2 do telefonu (używany)

Oferta dotyczy pozycji „Feiyu-Tech Vimble – gimbal statyw, 2 do telefonu”. Kategoria: „Stabilizatory obrazu dla aparatów i kamer”. Kluczowe parametry to przeznaczenie (Smartfony) oraz kąt obrotu (320°).

Przed zakupem porównaj zasilanie i złącza z urządzeniami, z którymi sprzęt ma współpracować.

  • Producent: Feiyu-Tech
  • Kod produktu: Feiyu-Tech-Vimble-2
  • Stan: używany
  • Dostępność: w magazynie
  • Kąt pochylenia: do 320°
  • Kąt przechylenia: 320°
  • Maksymalna szerokość uchwytu: 84 mm

Masz pytanie o ten przedmiot? Użyj formularza „Zapytaj o produkt” na tej stronie.

Kod producenta
Feiyu-Tech-Vimble-2
Producent
Feiyu-Tech

Opinie o produkcie

Nie ma jeszcze opinii o tym produkcie. Bądź pierwszą osobą, która ją doda.

Dodaj opinię

Twoja ocena *

Opinia pojawi się po sprawdzeniu przez administratora. Prosimy o szczere opinie bez linków, danych kontaktowych i reklam.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest maksymalny udźwig tego gimbala statywu do smartfona?

Maksymalny udźwig Feiyu-Tech Vimble 2 wynosi około 210g, co pozwala na stabilne uchwycenie większości smartfonów dostępnych na rynku.

Czy Feiyu-Tech Vimble 2 posiada funkcję aktywacji zdjęć za pomocą przycisku na uchwycie?

Tak, ten gimbal statyw do smartfona umożliwia aktywację fotografowania za pomocą przycisku na uchwycie, co ułatwia robienie zdjęć jedną ręką.

Jak długo można korzystać z Feiyu-Tech Vimble 2 na jednym ładowaniu?

Czas pracy gimbala statywu Feiyu-Tech Vimble 2 wynosi około 5 godzin przy pełnym naładowaniu, co zapewnia wystarczającą długość działania podczas filmowania.

Czy Feiyu-Tech Vimble 2 posiada tryb obrotu o 360 stopni?

Tak, ten gimbal statyw do smartfona oferuje tryb obrotu o pełnych 360 stopni, co pozwala na płynne i dynamiczne nagrania z różnych kątów.

Czy Feiyu-Tech Vimble 2 jest kompatybilny z aplikacjami do edycji i stabilizacji filmów?

Tak, ten gimbal statyw do smartfona jest zazwyczaj kompatybilny z popularnymi aplikacjami do edycji i stabilizacji filmów, co pozwala na jeszcze lepsze efekty wideo.

Jakie smartfony są kompatybilne z Feiyu-Tech Vimble 2?

Feiyu-Tech Vimble 2 jest zazwyczaj kompatybilny z większością smartfonów o standardowych rozmiarach, ale zaleca się sprawdzenie listy oficjalnych kompatybilnych modeli przed zakupem.

Czy Feiyu-Tech Vimble 2 posiada funkcję automatycznego balansu?

Tak, ten gimbal statyw do smartfona zazwyczaj posiada funkcję automatycznego balansu, co ułatwia utrzymanie stabilności obrazu podczas filmowania.

Podobne ogłoszenia: Feiyu-Tech Vimble – gimbal statyw, 2 do telefonu (używany)

Zobacz więcej →

Zapytaj o produkt

Feiyu-Tech Vimble – gimbal statyw, 2 do telefonu (używany)

Odpowiemy na podany adres e-mail. Nie wysyłaj danych karty ani haseł.

Administratorem danych jest Breeze Services LLC, 1505 Cota Ave, Long Beach, CA 90813, USA. Szczegóły w Polityce prywatności.

189,00 zł
Kup w sklepie